KURUMSAL

25 yıllık tecrübemizle modern üretim tesisimizde farklı gruplarda tarımsal ihtiyaçlarınıza yönelik 50 den fazla spesifik gübre üretmekteyiz. Gelişen ve değişen tarım sektöründe; dinamik, tecrübeli ve sürekli kendini yenileyen firmamız, bugün üretmiş olduğu ürünlerin kalitesi, bilgi ve tecrübesiyle ön plana çıkarak büyük bir marka haline gelmiştir.

Tarımda Yeni Çözümler

Ülkemize, toprağımıza ve insanımıza faydalı üretimler gerçekleştirerek kurulduğumuz günden bu yana birçok özgün ve kaliteli ürünü tarım sektörüne kazandırdık. Tarımla içi içe geçen 25 yıl bizlere tarıma yeni bir bakış, üretime özgün ve farklı çözümler, sektöre ileri bir boyut getirmenin sorumluluğunu yükledi. Growway ürün kalitesi ve güvencesi, deneyimli teknik kadromuz, kaliteli hizmet ve yaygın satış ağımız ile modern üretim tesisimiz bu sorumluluğu yerine getirmeyi mümkün kılmaktadır.

Growway çatısı altında çalışan alanında uzman teknik kadromuz, sürekli yenilenme ve gelişme felsefesiyle hareket eden güçlü Ar-Ge departmanımız ürünlerimizin mutlak başarısını sağlamakta ve bu başarıyı sürekli kılmaktadırlar. Ülkemizin farklı bölgelerinde, değişik arazi ve iklim koşullarında tarımsal üretimde çözümler sunabilen Growway patentli ürünlerimiz bayilerimiz ve üreticilerimiz tarafından benimsenmekte ve üretimin vazgeçilmez bir unsuru olarak kabul edilmektedir. Growway için taviz verilmez tek prensip kalite ve yeniliktir. Bu ilkemiz doğrultusunda, sahip olduğumuz modern üretim tesisimiz, tecrübeli teknik kadromuz, kurumsal yapımız ve geniş satış ağımız ile ”tarımda yeni çözümler” sloganıyla ülkemiz ve dünya tarımına hizmet etmekten mutluluk duymaktayız.

adaffff