BIO WAY PLUS

Hayvansal Menşeli Amino Asit İçeren Sıvı Organik Gübre

BIO WAY Plus damla sulama ve yapraktan uygulanmak için özel olarak geliştirilmiş düşük molekül ağılıklı aminoasit ve peptid bazında organik azot içeren özel bir üründür.

Bio Way Plus % 7 organik azot, % 40 organik madde %18 Organik Azot % 12 Serbest Amıno Asit ihtiva eder. Kesinlikle ağır metaller içermez.

Bio Way Plus yüksek bir çözünürlüğe sahiptir, dolayısıyla kökler ve yapraklar tarafından kolayca alınabilir. Tüm bitkiler için vazgeçilmez bir enerji kaynağıdır. Tüm çevresel, iklimsel ve fizyolojik stres koşullarında yapraktan yapılan uygulama sonucunda bu stres koşullarının olumsuz etkilerini ortadan kaldırır. Topraktaki mikroflorayı harekete geçirir. Köklenmeyi teşvik eder. Düzenli kullanıldığında topraktaki tuzluluğu giderir. Bitkinin olumsuz toprak koşullarından dolayı almakta zorlandığı besin maddelerinin ve elementlerin bitki bünyesine alınmasına yardımcı olur. Kötü hava şartlarından ve beslenme yetersizliklerinden kaynaklanan streslere karşı bitkiyi korur. Gübrelerle birlikte verildiğinde gübrelemenin etkinliğini arttırırak ve topraktan taşınımını arttırır. Vejetasyonu teşvik eder. Organik tarımda kullanılır.

 

UYGULAMA ŞEKLİ VE DOZU

Tüm bitkiler de damlama sulama yolu ile bitkinin ve toprağın pozisyonuna göre 1-2 lt./dekar dozu aralığında kullanılır. Tüm bitkilerde stres koşulları sonucu oluşan olumsuzluklara karşı yapraktan 100cc.- 150cc./100 lt. dozunda uygulanabilir.

Karışabilirlik: Tüm tarım ilaçları ve gübreler ile karışabilir ancak uygulamadan önce küçük dozlar da ön karışım testi yapmanız önerilir.

Ambalaj: 1 lt. , 5 lt. , 10 lt. , 20 lt.

 

 İçerik  w/w
 Organik Madde  % 40
 Organik Azot % 12
 Toplam Azot   N  % 7
 Serbest Amıno Asit miktarı   N  % 12
 pH  5,5-7,5
 Yoğunluk  1,20